ABS, 51075, Главный тормозной цилиндр сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
ABS ABS, 51075, Главный тормозной цилиндр 51075
Подивитися наявність і ціну для ABS, 51075
Показати автомобілі, де використовується ABS, 51075
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | ABS |
| Номер | 51075 |
| Опис | Главный тормозной цилиндр |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для ABS, 51075
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J2614019A |
| SKODA | 1J2614019A |
| VOLKSWAGEN | 1J2614019A , 1J2614019A , 1J2614019A |
Характеристики деталі ABS, 51075
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тормозная система | LUCAS/TRW |
| Диаметр 1/диаметр 2 (мм) | 23.8 |
