ELRING, 130.820, Болт головки цилидра сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
ELRING ELRING, 130.820, Болт головки цилидра 130.820
Подивитися наявність і ціну для ELRING, 130.820
Показати автомобілі, де використовується ELRING, 130.820
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Номер | 130.820 (130820) |
| Опис | Болт головки цилидра |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для ELRING, 130.820
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06A103385A |
| SKODA | 06A103385A |
| VOLKSWAGEN | 06A103385A , 06A103385A |
Характеристики деталі ELRING, 130.820
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Размер резьбы | M10 |
| Длина [мм] | 115 |
| Альтернативный ремкомплект | 130.830 |
