FACET, 9.3065, Датчик детонации сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FACET FACET, 9.3065, Датчик детонации 9.3065
Подивитися наявність і ціну для FACET, 9.3065
Показати автомобілі, де використовується FACET, 9.3065
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FACET |
| Номер | 9.3065 (93065) |
| Опис | Датчик детонации |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FACET, 9.3065
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06A905377A |
| SKODA | 06A905377A |
| VOLKSWAGEN | 06A905377A |
Характеристики деталі FACET, 9.3065
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| для артикула № | 9.3065 |
