FEBI BILSTEIN, 14238, Стопорная пластина, несущие / нап сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 14238, Стопорная пластина, несущие / нап 14238
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 14238
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 14238
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 14238 |
| Опис | Стопорная пластина, несущие / нап |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 14238
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1H0407175A , 1J0407175 |
| SKODA | 1H0407175A , 1J0407175 |
| VOLKSWAGEN | 1H0407175A , 1H0407175A , 1J0407175 , 1J0407175 |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 14238
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,02 |
| необходимое количество | 2 |
| Сторона установки | передний мост |
