FEBI BILSTEIN, 23510, Втулка, балка моста сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 23510, Втулка, балка моста 23510
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 23510
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 23510
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 23510 |
| Опис | Втулка, балка моста |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 23510
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0505145A , 1J0505145B |
| SKODA | 1J0505145A , 1J0505145B |
| VOLKSWAGEN | 1J0505145A , 1J0505145A , 1J0505145B , 1J0505145B |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 23510
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,168 |
| необходимое количество | 4 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
