FEBI BILSTEIN, 25227, Цепь привода распредвала сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 25227, Цепь привода распредвала 25227
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 25227
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 25227
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 25227 |
| Опис | Цепь привода распредвала |
| Замінений на | 25227 01 |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 25227
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06D109229A , 06D109229B |
| SKODA | 06D109229A , 06D109229B |
| VOLKSWAGEN | 06D109229A , 06D109229A , 06D109229B , 06D109229B |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 25227
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,212 |
| необходимое количество | 1 |
| Размеры цепи привода распредвала | 42 E |
