FEBI BILSTEIN, 25414, Натяжитель, цепь привода сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 25414, Натяжитель, цепь привода 25414
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 25414
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 25414
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 25414 |
| Опис | Натяжитель, цепь привода |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 25414
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06B115130A |
| SKODA | 06B115130A |
| VOLKSWAGEN | 06B115130A , 06B115130A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 25414
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,19 |
| необходимое количество | 1 |
