FEBI BILSTEIN, 25417, Натяжитель, цепь привода сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 25417, Натяжитель, цепь привода 25417
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 25417
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 25417
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 25417 |
| Опис | Натяжитель, цепь привода |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 25417
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06B115130 , 06B115130A , 06B115130C |
| SKODA | 06B115130 , 06B115130A , 06B115130C |
| VOLKSWAGEN | 06B115130 , 06B115130 , 06B115130A , 06B115130A , 06B115130C , 06B115130C |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 25417
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,18 |
| необходимое количество | 1 |
