FEBI BILSTEIN, 26511, Болт сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 26511, Болт 26511
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 26511
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 26511
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 26511 |
| Опис | Болт |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 26511
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 4D0505445 , WHT000237 , WHT000237A |
| SKODA | 4D0505445 , WHT000237 , WHT000237A |
| VOLKSWAGEN | 4D0505445 , 4D0505445 , WHT000237 , WHT000237 , WHT000237A , WHT000237A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 26511
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина [мм] | 45 |
| Вес [кг] | 0,05 |
| Длина [мм] | 54 |
| Внешняя резьба [мм] | M 12 x 1,5 |
| Качество / класс | 8.8 |
| Профиль головки болта | внутренний Torx |
| Сторона установки | передний мост |
