FEBI BILSTEIN, 32340, Впускной клапан сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 32340, Впускной клапан 32340
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 32340
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 32340
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 32340 |
| Опис | Впускной клапан |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 32340
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 03L109601A |
| SKODA | 03L109601A |
| VOLKSWAGEN | 03L109601A , 03L109601A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 32340
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина [мм] | 99,32 |
| Количество пазов/ отверстий | 3 |
| Вес [кг] | 0,035 |
