FEBI BILSTEIN, 32465, Прокладка, головка цилиндра сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 32465, Прокладка, головка цилиндра 32465
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 32465
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 32465
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 32465 |
| Опис | Прокладка, головка цилиндра |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 32465
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 045103383G , 045103383A , 045103383AB |
| SKODA | 045103383G , 045103383A , 045103383AB |
| VOLKSWAGEN | 045103383G , 045103383G , 045103383AB , 045103383AB , 045103383A , 045103383A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 32465
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Толщина [мм] | 1,57 |
| Количество пазов/ отверстий | 2 |
| Вес [кг] | 0,235 |
| необходимое количество | 1 |
| Материал | металл |
