FEBI BILSTEIN, 32554, Втулка, балка моста сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 32554, Втулка, балка моста 32554
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 32554
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 32554
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 32554 |
| Опис | Втулка, балка моста |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 32554
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1K0505145F , 1K0505145H , 1K0505145K |
| SKODA | 1K0505145F , 1K0505145H , 1K0505145K |
| VOLKSWAGEN | 1K0505145F , 1K0505145F , 1K0505145H , 1K0505145H , 1K0505145K , 1K0505145K |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 32554
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Толщина [мм] | 92 |
| Внутренний диаметр | 18 |
| Внешний диаметр [мм] | 70 |
| Вес [кг] | 0,51 |
| необходимое количество | 2 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
| Материал | резина/металл |
| Сторона установки | сзади |
