FEBI BILSTEIN, 32638, Втулка, балка моста сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 32638, Втулка, балка моста 32638
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 32638
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 32638
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 32638 |
| Опис | Втулка, балка моста |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 32638
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1K0505145K , 1K0505145KS2 |
| SKODA | 1K0505145K , 1K0505145KS2 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505145K , 1K0505145K , 1K0505145KS2 , 1K0505145KS2 |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 32638
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 2,56 |
| необходимое количество | 1 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
| Сторона установки | сзади |
| Сторона установки | спереди |
