FEBI BILSTEIN, 32809, Датчик, внутренняя температура сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 32809, Датчик, внутренняя температура 32809
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 32809
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 32809
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 32809 |
| Опис | Датчик, внутренняя температура |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 32809
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1H0907543A |
| SKODA | 1H0907543A |
| VOLKSWAGEN | 1H0907543A , 1H0907543A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 32809
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Количество соединений | 2 |
| Вес [кг] | 0,005 |
| необходимое количество | 1 |
