FEBI BILSTEIN, 33154, Блок управления, отопление / вентиляция сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FEBI BILSTEIN FEBI BILSTEIN, 33154, Блок управления, отопление / вентиляция 33154
Подивитися наявність і ціну для FEBI BILSTEIN, 33154
Показати автомобілі, де використовується FEBI BILSTEIN, 33154
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FEBI BILSTEIN |
| Номер | 33154 |
| Опис | Блок управления, отопление / вентиляция |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для FEBI BILSTEIN, 33154
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0819022A |
| SKODA | 1J0819022A |
| VOLKSWAGEN | 1J0819022A , 1J0819022A |
Характеристики деталі FEBI BILSTEIN, 33154
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,130 |
| необходимое количество | 1 |
