FTE, H239001.8.1, Главный тормозной цилиндр сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
FTE FTE, H239001.8.1, Главный тормозной цилиндр H239001.8.1
Подивитися наявність і ціну для FTE, H239001.8.1
Показати автомобілі, де використовується FTE, H239001.8.1
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | FTE |
| Номер | H239001.8.1 (H23900181) |
| Опис | Главный тормозной цилиндр |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для FTE, H239001.8.1
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J1614019A |
| SKODA | 1J1614019A |
| VOLKSWAGEN | 1J1614019A , 1J1614019A |
Характеристики деталі FTE, H239001.8.1
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| ? отверстия [мм] | 23,81 |
| Соединительная резьба | M12x1 (4x) |
