GLASER, H19198-10, Прокладка, головка цилиндра сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
GLASER GLASER, H19198-10, Прокладка, головка цилиндра H19198-10
Подивитися наявність і ціну для GLASER, H19198-10
Показати автомобілі, де використовується GLASER, H19198-10
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | GLASER |
| Номер | H19198-10 (H1919810) |
| Опис | Прокладка, головка цилиндра |
| Замінює деталь | 19198 19198 19198 19198 |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для GLASER, H19198-10
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 045103383G , 045103383A |
| SKODA | 045103383G , 045103383A |
| VOLKSWAGEN | 045103383G , 045103383G , 045103383A |
Характеристики деталі GLASER, H19198-10
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Толщина [мм] | 1,53 |
| Количество пазов/ отверстий | 2 |
| Конструкция прокладка | Прокладка металлическая уплотняющая |
