HELLA, 6PT 007 504-001, Датчик, внутренняя температура сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
HELLA HELLA, 6PT 007 504-001, Датчик, внутренняя температура 6PT 007 504-001
Подивитися наявність і ціну для HELLA, 6PT 007 504-001
Показати автомобілі, де використовується HELLA, 6PT 007 504-001
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | HELLA |
| Номер | 6PT 007 504-001 (6PT007504001) |
| Опис | Датчик, внутренняя температура |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для HELLA, 6PT 007 504-001
| Бренд | Номер |
|---|---|
| PORSCHE | 1H0907543A |
| SEAT | 1H0907543A |
| SKODA | 1H0907543A |
| VOLKSWAGEN | 1H0907543A , 1H0907543A |
Характеристики деталі HELLA, 6PT 007 504-001
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Отопление/ охлаждение | для климат-контроля |
