MEYLE, 100 103 0037, Болт головки цилидра сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
MEYLE MEYLE, 100 103 0037, Болт головки цилидра 100 103 0037
Подивитися наявність і ціну для MEYLE, 100 103 0037
Показати автомобілі, де використовується MEYLE, 100 103 0037
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MEYLE |
| Номер | 100 103 0037 (1001030037) |
| Опис | Болт головки цилидра |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MEYLE, 100 103 0037
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06A103385A |
| SKODA | 06A103385A |
| VOLKSWAGEN | 06A103385A , 06A103385A |
Характеристики деталі MEYLE, 100 103 0037
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина [мм] | 115 |
| Размер резьбы | M10x1,5 |
