MEYLE, 100 532 0003, Главный тормозной цилиндр сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
MEYLE MEYLE, 100 532 0003, Главный тормозной цилиндр 100 532 0003
Подивитися наявність і ціну для MEYLE, 100 532 0003
Показати автомобілі, де використовується MEYLE, 100 532 0003
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MEYLE |
| Номер | 100 532 0003 (1005320003) |
| Опис | Главный тормозной цилиндр |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MEYLE, 100 532 0003
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J1614019A |
| SKODA | 1J1614019A |
| VOLKSWAGEN | 1J1614019A , 1J1614019A |
Характеристики деталі MEYLE, 100 532 0003
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Диаметр [мм] | 23,81 |
| Тормозная система | ATE |
| Размер резьбы 1 | 2x M10x1 |
| Количество соединений | 4 |
| Размер резьбы 2 | 2x M12x1 |
| Длина 2 [мм] | 137,8 |
| Материал | алюминий |
