MEYLE, 100 840 0001, Сопротивление, вентилятор салона сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
MEYLE MEYLE, 100 840 0001, Сопротивление, вентилятор салона 100 840 0001
Подивитися наявність і ціну для MEYLE, 100 840 0001
Показати автомобілі, де використовується MEYLE, 100 840 0001
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | MEYLE |
| Номер | 100 840 0001 (1008400001) |
| Опис | Сопротивление, вентилятор салона |
| Замінює деталь | 100 800 0069 |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для MEYLE, 100 840 0001
| Бренд | Номер |
|---|---|
| OE | 1J0819022A |
| SEAT | 1J0819022A |
| SKODA | 1J0819022A |
| VOLKSWAGEN | 1J0819022A , 1J0819022A |
Характеристики деталі MEYLE, 100 840 0001
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Сопротивление [Ом] | 1,0 |
| Оснащение / оборудование | для автомобилей с кондиционером |
