PEX, 12.11.004, Стопорная пластина, несущие / нап сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
PEX PEX, 12.11.004, Стопорная пластина, несущие / нап 12.11.004
Подивитися наявність і ціну для PEX, 12.11.004
Показати автомобілі, де використовується PEX, 12.11.004
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | PEX |
| Номер | 12.11.004 (1211004) |
| Опис | Стопорная пластина, несущие / нап |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для PEX, 12.11.004
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1H0407175A , 1J0407175 , 1J0407175B |
| SKODA | 1H0407175A , 1J0407175 |
| VOLKSWAGEN | 1J0407175B , 1H0407175A , 1H0407175A , 1J0407175 , 1J0407175 |
Характеристики деталі PEX, 12.11.004
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,02 |
| Сторона установки | передний мост |
