SWAG, 10 90 7669, Колпачок, утечка топлива сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 10 90 7669, Колпачок, утечка топлива 10 90 7669
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 10 90 7669
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 10 90 7669
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 10 90 7669 (10907669) |
| Опис | Колпачок, утечка топлива |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для SWAG, 10 90 7669
| Бренд | Номер |
|---|---|
| CHRYSLER | 05102950AA , 5102950AA |
| DODGE | 05102950AA , 5102950AA |
| M.A.N | 51960010016 , 51960010017 , 51960010022 , 51960010025 , 51960010041 |
| MERCEDES | 0009871145 |
| SEAT | 028130229 , 028130229A , 068130229A |
| SKODA | 028130229 , 028130229A , 068130229A |
| VOLKSWAGEN | 028130229 , 028130229 , 028130229A , 028130229A , 068130229A , 068130229A |
Характеристики деталі SWAG, 10 90 7669
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина [мм] | 25 |
| Внутренний диаметр | 3,2 |
| Внешний диаметр [мм] | 7,5 |
| Вес [кг] | 0,002 |
| необходимое количество | 1 |
| Материал | резина |
