SWAG, 30 91 4238, Стопорная пластина, несущие / нап сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 30 91 4238, Стопорная пластина, несущие / нап 30 91 4238
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 30 91 4238
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 30 91 4238
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 30 91 4238 (30914238) |
| Опис | Стопорная пластина, несущие / нап |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для SWAG, 30 91 4238
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1H0407175A , 1J0407175 |
| SKODA | 1H0407175A , 1J0407175 |
| VOLKSWAGEN | 1H0407175A , 1H0407175A , 1J0407175 , 1J0407175 |
Характеристики деталі SWAG, 30 91 4238
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,02 |
| необходимое количество | 2 |
| Сторона установки | передний мост |
