SWAG, 30 92 5417, Натяжитель, цепь привода сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 30 92 5417, Натяжитель, цепь привода 30 92 5417
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 30 92 5417
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 30 92 5417
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 30 92 5417 (30925417) |
| Опис | Натяжитель, цепь привода |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для SWAG, 30 92 5417
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06B115130 , 06B115130A , 06B115130C |
| SKODA | 06B115130 , 06B115130A , 06B115130C |
| VOLKSWAGEN | 06B115130 , 06B115130 , 06B115130A , 06B115130A , 06B115130C , 06B115130C |
Характеристики деталі SWAG, 30 92 5417
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,18 |
| необходимое количество | 1 |
