SWAG, 30 93 2638, Втулка, балка моста сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 30 93 2638, Втулка, балка моста 30 93 2638
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 30 93 2638
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 30 93 2638
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 30 93 2638 (30932638) |
| Опис | Втулка, балка моста |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для SWAG, 30 93 2638
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1K0505145K , 1K0505145KS2 |
| SKODA | 1K0505145K , 1K0505145KS2 |
| VOLKSWAGEN | 1K0505145K , 1K0505145K , 1K0505145KS2 , 1K0505145KS2 |
Характеристики деталі SWAG, 30 93 2638
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 2,56 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
| Сторона установки | спереди |
| необходимое количество | 1 |
| Сторона установки | сзади |
