SWAG, 30 93 3154, Блок управления, отопление / вентиляция сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 30 93 3154, Блок управления, отопление / вентиляция 30 93 3154
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 30 93 3154
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 30 93 3154
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 30 93 3154 (30933154) |
| Опис | Блок управления, отопление / вентиляция |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для SWAG, 30 93 3154
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0819022A |
| SKODA | 1J0819022A |
| VOLKSWAGEN | 1J0819022A , 1J0819022A |
Характеристики деталі SWAG, 30 93 3154
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,130 |
| необходимое количество | 1 |
