SWAG, 32 92 3510, Втулка, балка моста сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
SWAG SWAG, 32 92 3510, Втулка, балка моста 32 92 3510
Подивитися наявність і ціну для SWAG, 32 92 3510
Показати автомобілі, де використовується SWAG, 32 92 3510
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | SWAG |
| Номер | 32 92 3510 (32923510) |
| Опис | Втулка, балка моста |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для SWAG, 32 92 3510
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0505145A , 1J0505145B |
| SKODA | 1J0505145A , 1J0505145B |
| VOLKSWAGEN | 1J0505145A , 1J0505145A , 1J0505145B , 1J0505145B |
Характеристики деталі SWAG, 32 92 3510
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Вес [кг] | 0,168 |
| необходимое количество | 4 |
| Сторона установки | Задняя ось двусторонне |
