TOPRAN, 102 592, Зажимный хомут сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
TOPRAN TOPRAN, 102 592, Зажимный хомут 102 592
Подивитися наявність і ціну для TOPRAN, 102 592
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | TOPRAN |
| Номер | 102 592 (102592) |
| Опис | Зажимный хомут |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для TOPRAN, 102 592
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 171407291A |
| SKODA | 171407291A |
| VOLKSWAGEN | 171407291A , 171407291A |
Характеристики деталі TOPRAN, 102 592
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Диаметр [мм] | 83 |
