TOPRAN, 104 526, Уплотняющее кольцо, масляный радиатор сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
TOPRAN TOPRAN, 104 526, Уплотняющее кольцо, масляный радиатор 104 526
Подивитися наявність і ціну для TOPRAN, 104 526
Показати автомобілі, де використовується TOPRAN, 104 526
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | TOPRAN |
| Номер | 104 526 (104526) |
| Опис | Уплотняющее кольцо, масляный радиатор |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для TOPRAN, 104 526
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 021117070A , 038117070A , N90181402 |
| SKODA | 021117070A , 038117070A , N90181402 |
| VOLKSWAGEN | 021117070A , 021117070A , 038117070A , 038117070A , N90181402 , N90181402 |
Характеристики деталі TOPRAN, 104 526
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Толщина [мм] | 5 |
| Диаметр прокладки [мм] | 59 |
| Материал | резина |
