TOPRAN, 111 477, Болт для крепления колеса сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
TOPRAN TOPRAN, 111 477, Болт для крепления колеса 111 477
Подивитися наявність і ціну для TOPRAN, 111 477
Показати автомобілі, де використовується TOPRAN, 111 477
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | TOPRAN |
| Номер | 111 477 (111477) |
| Опис | Болт для крепления колеса |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для TOPRAN, 111 477
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 431601139A , 8D0601139A , 8D0601139D |
| SKODA | 431601139A , 8D0601139A , 8D0601139D |
| VOLKSWAGEN | 431601139A , 431601139A , 8D0601139A , 8D0601139A , 8D0601139D , 8D0601139D |
Характеристики деталі TOPRAN, 111 477
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина [мм] | 27 |
| Размер резьбы | M 14 |
| Шаг резьбы [мм] | 1,5 |
| Профиль головки болта | Внешний шестигранник |
| Гаечно-болтовая конструкция | Гайка с сферическим пояском |
