TOPRAN, 112 195, Сопротивление, вентилятор салона сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
TOPRAN TOPRAN, 112 195, Сопротивление, вентилятор салона 112 195
Подивитися наявність і ціну для TOPRAN, 112 195
Показати автомобілі, де використовується TOPRAN, 112 195
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | TOPRAN |
| Номер | 112 195 (112195) |
| Опис | Сопротивление, вентилятор салона |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для TOPRAN, 112 195
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0819022A |
| SKODA | 1J0819022A |
| VOLKSWAGEN | 1J0819022A , 1J0819022A |
Характеристики деталі TOPRAN, 112 195
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Оснащение / оборудование | для автомобилей без автоматического кондиционера |
