TRISCAN, 8750 29117, Пружина ходовой части сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
TRISCAN TRISCAN, 8750 29117, Пружина ходовой части 8750 29117
Подивитися наявність і ціну для TRISCAN, 8750 29117
Показати автомобілі, де використовується TRISCAN, 8750 29117
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | TRISCAN |
| Номер | 8750 29117 (875029117) |
| Опис | Пружина ходовой части |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для TRISCAN, 8750 29117
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1J0411105K , 1J0411105AT , 1J0411105BC , 1J0411105BF |
| SKODA | 1J0411105AT , 1J0411105K |
| VOLKSWAGEN | 1J0411105K , 1J0411105AT |
Характеристики деталі TRISCAN, 8750 29117
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Сторона установки | передний мост |
