VDO, G85530299160Z, Датчик детонации сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
VDO VDO, G85530299160Z, Датчик детонации G85530299160Z
Подивитися наявність і ціну для VDO, G85530299160Z
Показати автомобілі, де використовується VDO, G85530299160Z
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | VDO |
| Номер | G85530299160Z |
| Опис | Датчик детонации |
| Фотографії | Зареєструйтесь, щоб переглядати фотографії. |
Конструкторські номера для VDO, G85530299160Z
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 06A905377A |
| SKODA | 06A905377A |
| VOLKSWAGEN | 06A905377A , 06A905377A |
Характеристики деталі VDO, G85530299160Z
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Длина кабеля [мм] | 225 |
| Допуск [%] | +10 |
| Допуск [%] | -10 |
| Количество полюсов | 3 |
| Цвет | коричневый |
