VEMO, V10-72-1204, Датчик, внутренняя температура сегодня дешевая цена на autogurt.lviv.ua!
VEMO VEMO, V10-72-1204, Датчик, внутренняя температура V10-72-1204
Подивитися наявність і ціну для VEMO, V10-72-1204
Показати автомобілі, де використовується VEMO, V10-72-1204
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Виробник | VEMO |
| Номер | V10-72-1204 (V10721204) |
| Опис | Датчик, внутренняя температура |
| Фотографії | Немає фотографій |
Конструкторські номера для VEMO, V10-72-1204
| Бренд | Номер |
|---|---|
| SEAT | 1H0907543A |
| SKODA | 1H0907543A |
| VOLKSWAGEN | 1H0907543A , 1H0907543A , 1H0907543A |
Характеристики деталі VEMO, V10-72-1204
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Количество полюсов | 2 |
| Вес [кг] | 0,004 |
| Оснащение / оборудование | для автомобилей с автоматическим кондиционером |
